Titulli Fikret Dauti - Ti jeto me dashnin tjeter
Ndëgjuar 514
Shkarkuar 13
Pëlqyer 1
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Ti jeto me dashnin tjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store