Titulli Xhafer Ahmetaj - Kenga e djalit te desmorit
Ndëgjuar 1,275
Shkarkuar 143
Pëlqyer 5
Publikuar 09/03/2023

Texti i këngës

Xhafer Ahmetaj - Kenga e djalit te desmorit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store