Titulli Blerina Braka - ISHE
Ndëgjuar 319
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 14/12/2022

Texti i këngës
Lotin e dënesës
para teje s’qava
Pikn’ e vetme e fsheha unë në dorë

Prushin e dashnisë
Nga hiri e ndava
Do ta mbaj unë thellë në kraharor

Sa m`u thy zemra, sa m`u thy zemra

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe muzika ime
A don mo nga jeta ime

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe vet vetja ime
Si po jetoj pa t’par

Gurin e pendesës
Dot jo nuk ta fala
Ma solle sot përpara si dhuratë

Dhimbjen si nënkresë
Me thonj unë e grisja
Se me tradhëtinë flija çdo natë

Sa m`u thy zemra, sa m`u thy zemra

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe muzika ime
A don mo nga jeta ime

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe vet vetja ime
Si po jetoj pa t’par

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store