Titulli Fidaim Aliu - Zoti shpis tu rrit nera
Ndëgjuar 509
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Fidaim Aliu - Zoti shpis tu rrit nera - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store