Titulli Zef Beka ft. Govi Reka - Shih e Shkruj
Ndëgjuar 296
Shkarkuar 64
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Zef Beka ft. Govi Reka - Shih e Shkruj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store