Titulli Zef Beka x Resmije Krasniqi - Kolazh
Ndëgjuar 1,200
Shkarkuar 132
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Zef Beka x Resmije Krasniqi - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store