Titulli Govi Reka - Moj e mira qe del ne oborr
Ndëgjuar 924
Shkarkuar 90
Pëlqyer 4
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Govi Reka - Moj e mira qe del ne oborr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store