Titulli Prel Rushaj x Gjergj Kolndreu - Moj e mira nato livadhe
Ndëgjuar 718
Shkarkuar 23
Pëlqyer 0
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Prel Rushaj x Gjergj Kolndreu - Moj e mira nato livadhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store