Titulli Bekim Gerbeshi - Moj e mira qe shkon per uje
Ndëgjuar 899
Shkarkuar 78
Pëlqyer 2
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Bekim Gerbeshi - Moj e mira qe shkon per uje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store