Titulli Romeo x Ermal Fejzullahu - Me e Mira
Ndëgjuar 296
Shkarkuar 64
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Romeo x Ermal Fejzullahu - Me e Mira - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store