Titulli Lavdrim Xhelili - Ti je ma e mira
Ndëgjuar 96
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Lavdrim Xhelili - Ti je ma e mira - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store