Titulli Lavdrim Xhelili - Malli sa me ka marr
Ndëgjuar 745
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Lavdrim Xhelili - Malli sa me ka marr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store