Titulli Govi Reka - Mka fal Zoti Tropojan
Ndëgjuar 751
Shkarkuar 57
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Govi Reka - Mka fal Zoti Tropojan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store