Titulli Flora Gashi x Anita Spahiu - Zoti kur ta jep
Ndëgjuar 1,020
Shkarkuar 70
Pëlqyer 3
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store