Banner

Banner

Titulli Sparksi - Buzet me ishin thare
Ndëgjuar 1,049,096
Shkarkuar 3,864
Pëlqyer 14,763
Publikuar 11/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Find Sparksi on Instagram: http://www.instagram.com/Sparksii

Stream or Download "Buzet me ishin thare" 👉 https://avd-digital.lnk.to/buzetmeishinthare

Text: Sparksi
Musik & Produktion: Rzon
Video & Kamera: Sekuencesparksi, sparksi buzet me ishin thare, sparksi buzet
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store