Titulli Shkurte Fejza - Banu gati Nuse
Ndëgjuar 2,241
Shkarkuar 249
Pëlqyer 38
Publikuar 24/08/2023

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Banu gati Nuse - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store