Titulli Albos - Ata sy
Ndëgjuar 5,070
Shkarkuar 1143
Pëlqyer 77
Publikuar 03/04/2023

Texti i këngës
Qata sy qe mi ke fal
Qata sy mu mkan vra
Ike ti su ktheve maaa
Zemren copa ma ke lonn
“Najher kur t kap merzia
A i ngon ti kangt e mia
A thu a mendon
Qka ke hup ti
Edhe pse fotot i fshina
Veq ma keq un po’ nihna
A thu a menon
Qa ke hup ti
Ma ke bo bllok bllok bllok bllok 2x
Dy her pa menuu
Edhe pse sot sot sot sot 2x
Jom tu mendu kot kot kot kot
Po spo muj met harru
“Ama doren tane
Nije zemren teme
Qysh po rreh per ty sot
Kater ant e botes
Anemban tokes
TI JE PIKA IME DOBT
Qata sy qe mi ke fal
O qata sy mu mkan vra
Ike e su ktheve moo
Zemren copa ma ke ba
Ama doren tane
Nije zemren teme
Qysh po rren per ty sot
Kater ant e botes
Anemban tokes
TI JE PIKA IME DOBT
Ma ke bo BLLOK BLLOK BLLOK BLLOK 3x
Dy her pa menu
Edhe pse sot sot sot sot. 2x
Jom tu u munu kot kot kot kot 2x
PO SPO MUJ MET HARRU

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store