Titulli Gjesti x Albos - Injorante
Ndëgjuar 2,847
Shkarkuar 519
Pëlqyer 32
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës
nje pjes t’shpirtit temen ty ta dhash
E per veti veq gjysmen e lash
Kta sy me lot jon bo prej teje
Kush na mallkoj qe te ndau prej meje

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store