Titulli Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI
Ndëgjuar 5,450
Shkarkuar 968
Pëlqyer 34
Publikuar 13/07/2023

Texti i këngës

Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store