Titulli ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte
Ndëgjuar 24,890
Shkarkuar 5627
Pëlqyer 401
Publikuar 24/08/2023

Texti i këngës

ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store