Titulli Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin
Ndëgjuar 6,538
Shkarkuar 826
Pëlqyer 32
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Luje Belin"]

[Intro: Dafina Zeqiri]
Shit
(Luje, luje, luje, luje, luje)

[Chorus: Dafina Zeqiri]
Luje, luje belin (Luje, luje)
Bone tane, mos ta nin për njeri t'gjallë
Luje, luje belin (Luje, luje)
Shkunde, tunde, dridhe krejt temelin (Dridhe krejt temelin)
Luje, luje belin (Belin)
Bone tane, mos ta nin për njeri t'gjallë
Luje, luje belin (Luje, luje)
Shkunde, tunde, dridhе krejt temelin (Dridhе krejt...)
[Verse 1: Dafina Zeqiri]
Pe vrenë ti, s'kom ça me shpreh
Nese unë crazy, ti për CT
E mu po ma, po ma, po ma then
Po ma, po ma then
Jetën bikini (Jetën bikini)
T'u pi dirty Martini (Uh-uh-uh)
Ça kom dasht prej fillimit (Dasht prej fillimit)
I kom hajt tung shihmi, shihmi

[Bridge: Dafina Zeqiri]
Luje, luje belin
Dridhe krejt temelin
Mos ta nin për njeri (Mos ta nin)
Ki me thy deri
Ka me ra teri
Ti bone për veti
Mos ta nin (Jo, mos ta nin)
Jo, mos ta nin (Jo, mos ta nin; nin)
Ah, mos ta nin (Ah, mos ta nin)
Jo, mos ta nin, nin, bebi, bebi, yeah

[Drop: Dafina Zeqiri]
(Pull up, pull up, pull up)
(Pull up, pull up, pull up)
(Pull up, pull up, pull up)
(Pull up, pull up, pull up) Shit
Yeah, I'ma wine, oh yeah
(Pull up, pull up, pull up)
Mm, I'ma wine, oh yeah
(Pull up, pull up, pull up)
You might also like
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
Die For You
Joji
[Interlude: Dafina Zeqiri]
They ain't ready
Wine it, Kida! (Kida)

[Verse 2: Kida, Kida & Dafina Zeqiri]
Bojna ça dojna, ku dojna, kur dojna, yeah (Kur dojna, yeah)
As policia s'na nal se na njeh, njeh, njeh
Rrugë kur na sheh, sheh (Sheh, sheh)
Edhe club-i e din' që ka m'u djeg', djeg', djeg'
Ëh-ëh-oh-oh

[Bridge: Kida & Dafina Zeqiri, Bashkë]
Luje, luje belin
Dridhe krejt temelin
Mos ta nin për njeri
Mos ta nin
Ki me thy deri
Ka me ra teri
Ti bone për veti
Mos ta nin (Mos ta nin)
Jo, mos ta nin (Mos ta nin; nin)
Jo, mos ta nin (Mos ta nin)
Jo, mos ta nin, nin (Mos ta nin, oh Dafinë, hehehe)

[Pre-Chorus: Dafina Zeqiri & Kida]
Luje, luje belin (Belin)
Bone tane, mos ta nin për njeri t'gjallë
Luje, luje belin
Tunde, tunde, tunde
[Chorus: Dafina Zeqiri & Kida]
Luje, luje belin (Luje, luje)
Bone tane, mos ta nin për njeri t'gjallë
Luje, luje belin (Luje, luje)
Shkunde, tunde, dridhe krejt temelin (Dridhe krejt temelin)
Luje, luje belin (Luje, luje)
Bone tane, mos ta nin për njeri t'gjallë
Luje, luje belin
Shkunde, tunde, tunde (Tunde)

[Post-Chorus: Kida & Dafina Zeqiri]
Mmm, I'ma wine, ah yeah
I'm havin' a time, I'ma wine, ah yeah
Mmm, I'ma shine, oh yeah
Can't stop the light, I'ma shine, oh yeah
Luje ti belin veç pak ën t'majt'
Veç e ti belin veç pak ën t'djatht'
Watch my belly go bam-bam-bah
Bam-bam-bah, bam-bam-bah

[Drop: Dafina Zeqiri, Mozzik, Dafina Zeqiri & Kida]
(Pull up, pull up, pull up) (I said pull up kur...)
(Pull up, pull up, pull up) Shit
Yeah, I'ma wine, oh yeah (Pull up, pull up, pull up)
Mm, I'ma wine, oh yeah (Pull up, pull up, pull up)
(Pull up, pull up, pull up)
(Pull up, pull up, pull up)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store