Titulli Samanta - Kush Je
Ndëgjuar 2,075
Shkarkuar 267
Pëlqyer 9
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Samanta - Kush Je - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store