Titulli KIDA X MC KRESHA LYRICAL SON - FLUTURU
Ndëgjuar 4,025
Shkarkuar 618
Pëlqyer 20
Publikuar 17/08/2023

Texti i këngës
[Verse 1: Kida]
E tranoj (Mmh)
Unë pe kompleksoj (Ëhë)
Për veti e boj (Për veti e boj)
Veç sytë ja lëshoj (Yeah, yeah)
Don me m'prek, jo, nuk e ka t'lehtë
E shoh tu u djeg se jom temë e nxehtë
Ti me din secilën bisedë
Po para meje nji fjalë s'munet me gjetë
Bojna pare
Boni, boni galjet, babe
Boni, boni galjet, babe
Boni, boni galjet, babe
Ti veç hajde, hajde

[Pre-Chorus: Lyrical Son]
Millionera me kerre t'forta
Me dy krena tattoo shqiponja

[Chorus: Lyrical Son, Lyrical Son & Kida]
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu
You might also like
Si Mua
Dafina Zeqiri
Pse
Dardan
Andërr
DEnk
[Verse 2: Mc Kresha]
Kjo muzikë o' me livrit, mos ëm rri si parazit
Po pritoj m'i knu dashnisë se shkalloj pi fantazisë
E shtrojmë ni kanape jena t'u pi do kanabis
T'vyn ni terapist me ma fillit telepatinë
Jom kon ni sevdali e tash po rri me pesvaktli
S'po du mu bo ma i zi ama zemër ti je t'u m'nxit
Yeah, i lashë ndjenjat te kojshitë
Hekri ka kërsit, ama mos i thirrni t'zitë
Shenjat e gishtrit mi fshi me shami t'beqarisë
Isha martu me ty po ti m'ke nxon papërgatit
Yeah, lejlat vijnë pi Gjermanisë
I kom do qela vijn e rrehin tela t'çiftelisë

[Pre-Chorus: Lyrical Son]
Millionera me kerre t'forta
Me dy krena tattoo shqiponja

[Chorus: Lyrical Son, Lyrical Son & Kida]
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu (Ëh)
[Verse 3: Lyrical Son]
Emocionet shpesh shkaktojnë dhimbje (Jah)
Po ma krijojnë nji frazë spekulimesh
Mos u merr me fjalë e me t'nime (Yeah, yeah)
Çelma ni dritare dashnie
T'kom thon mos t'shoh me tjetër, kon se jom xheloz ma
Po du me t'prek, me t'pa, me t'dasht, me t'i bo tonat
Pa ty, pa ty, pa ty pa sy jom, unë verbohna
Pa ty, pa ty, pa ty s'i du as dh'etë sekonda

[Pre-Chorus: Lyrical Son]
Millionera me kerre t'forta
Me dy krena tattoo shqiponja

[Chorus: Lyrical Son, Lyrical Son & Kida]
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu
Sonte jena bo me fluturu, -turu-turu-turu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store