Titulli Ledri Vula ft Lumi B - MRENA
Ndëgjuar 1,297
Shkarkuar 85
Pëlqyer 3
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës
[Chorus: Ledri Vula]
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena

[Verse 1: Ledri Vula]
Kjo shkon për atë që m'ka lon se me tjetrën um ka nxon
Nuk ka ni as nuk pa, se veç ça tjerat i kanë thonë
Qysh pe shoh, ma shumë po duhem kur ma shumë po hidhnohëm
E kur po folin keq për mu, ti s'po m'mbron
Ye, ja kam kon’ besnik me ty
Edhe kur s'kom mujt me t'pa n'sy, shpinën s'ta kam kthy
E nëse don ti veç pak me kry, bon veç pak me kry
Zemër so pak me thy
Po dhe një mal me shty, apet o pak për ty

[Chorus: Ledri Vula]
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
You might also like
2 Pasaporta
Ledri Vula & Mc Kresha
Walk Away
Ledri Vula & Lumi B
Hapa
Noizy
[Verse 2: Lumi B]
E maj një smiley face po o fakе
Se mrena jam tu djeg, jam tu kajt sikur bеb
Jam tu ngajt, jam tu t'njek
E n'ondërr jam tu t'pa, amo nuk po muj unë ty me t'prek
Se as tekst s'po muj me shkru, as koncert s’po muj me shku
Asnji kong' s'po muj me ngu, se veç ty jam t'u menu
A t'bi n'men', a m'ki harru, a pe rren kur pi thu t'du?
Merri krejt, asnji s'pe du
Unë i boj, po ti sun ëm bën mu

[Chorus: Ledri Vula]
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena
Mos ëm vet qysh jom t'u ni un' mrena

[Outro]
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah (ah-ah)
Uh-uh, ah-ah
Uh-uh, ah-ah (ah-ah)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store