Titulli Ledri Vula - Paparazzi
Ndëgjuar 1,704
Shkarkuar 177
Pëlqyer 16
Publikuar 14/08/2023

Texti i këngës
[Intro]
Uh-uh
Jo se s'pe rolli një (Uh-uh, ah-ah)
Jo se s'pe rolli një
Pe rolli dy
Se rolli një, pe rolli dy
E një për mu, e një për ty
E një për mu, e një për ty

[Verse 1]
Ëm thirrën n'party
A e ki n'jet hala me mu ti me majt inati
Pse je tu ik se tu na njek paparazzi
Veç po du me chill me ty, e kam bo ben
Pa ty nuk bëj une kurrgjo
Veç jam ma zi kur nuk jom me ty
Mirë ëm bon mu ni edhe ëm çon mas nalti
Jo mo nuk e di, ti ça plane ki
Krejt munesh mi prish, me mu t'nxën sabahi
Op op, e dhezim, ka njo dej t'na dalin neve dyt lot, lot
Keshim me cash-in deri sa s'nalemi dot, dot
Sot jena si couplе, e nesër m'ki shok, shok
E nesër m'ki shok, shok
E nеsër m'ki shok, shok
You might also like
Win Win
Ledri Vula & Capital T
Gjendja
Ledri Vula
Sprinter
Dave & Central Cee
[Pre-Chorus]
Uh-uh
Jo se s'pe rolli një (Uh-uh, ah-ah)
Jo se s'pe rolli një
Pe rolli dy
Se rolli një, pe rolli dy
E një për mu, e një për ty
E një për mu, e një për ty

[Chorus]
Pa-pa-pa-pa-pa paparazzi
Pa-pa-pa-pa-pa paparazzi
Veç unë e ti
Pa-pa paparazzi, paparazzi
Pa-pa-pa-pa-pa paparazzi
Pa-pa-pa-pa-pa paparazzi
Veç unë e ti
Pa-pa paparazzi, paparazzi

[Post-Chorus]
Du me pi un' do Bob Marley
Se për ty ëm ka marr malli (Ah-ah)
Du me pi un' do Bob Marley
Se për ty ëm ka marr malli (Ah-ah)

[Verse 2]
Hey, oy
Pozita n'game stabel ë
Tu pushtu jam Napoleon
Ti ke prrall, un' kom fabël ë
Bitch I'm the shit a veç bagel ë
Show-i jonë spektakël ë
My future bright si [?]
Gjaku i ftoftë, yeah akull ë
T'ardhmen e shoh larg, Binocular
Dhipi jem hot, Pamela
Ja lo dhomt n'qaf, Dracula
Çdo qytet jam popular
E maj botën ën shpatulla
Lidhja jonë si kabëll o, ky djali hala ballin' o
Dy koncerte, tri dit ren
MVP tu bo double ë
You ain’t a hustler, i vogëli, Hasbulla
Kurrgjo na dy nuk kena njejt'
Komplet style na dallon
Vula ty ta palon
I run this shit, deri tapallon
Beat-in ta sakaton
Fuck this shit, flowin e smut s-s-sen s'ma kalon
Kallxom ça po don
Nale bir

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store