Titulli Irkenc Hyka ft Muharrem Ahmeti - Falja
Ndëgjuar 1,903
Shkarkuar 283
Pëlqyer 14
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Irkenc Hyka ft Muharrem Ahmeti - Falja - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store