Titulli Aurela Gaqe - SE TI JE
Ndëgjuar 1,949
Shkarkuar 227
Pëlqyer 11
Publikuar 12/08/2023

Texti i këngës

Aurela Gaqe - SE TI JE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store