Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Luljeta Krasniqi-Lujma Lujma
Edi Krasniqi - Emine
Ymerli-Krasniqi - E verteta del ne shesh
Besarta Krasniqi - Ti je aj
Valton Krasniqi - Nusja nga Kosova
Premtim Mehmeti - Krejt I di
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Valton Krasniqi - Pse Je Penduar
Lendrit Krasniqi - Vet Me The Te Dua 2o
Merita Gashi - Pot perbej pash perendin
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Un nuk jam si ti
Hekuran Krasniqi ft LeGenda - Gjithqka mbeti ne le
Hekuran Krasniqi - Ishe nje
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ka ra muzg
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nusja e tij
Hekuran Krasniqi - Tezja
Mhill Krasniqi - Keng per deshmorin e kombit beat
Valton Krasniqi - Zemren e kishe gure
Vllezrit Krasniqi - Gjana mori gjana
Motrat Mustafa & Besim Krasniqi - Perhajr na koft
Resmije Krasniqi - Knon bilbili
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara
Hekuran Krasniqi - Pse je largu 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Sa e bukur
Ymerli Krasniqi - Dashuri e Kaluar
Luljeta Krasniqi - Jallla bana
Safet Krasniqi - As Vet Se Di
Valton Krasniqi - Rastesisht u pame
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi
Dani - Kalle qitja timin
Besarta Krasniqi - 1 milion
Valton Krasniqi - Je e bukur
Ramadan-Krasniqi-Mengadal
Luljeta Krasniqi - Tinxa kush te foli
Hekuran Krasniqi - Moza Moza
Bashkim Marash Krasniqi - Vec bashkimi eshte forca
Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia
Luljeta Krasniqi - Potpuri Kur i mbusha vjete Kat
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Vellezrit Krasniqi - Ku po shkon moj rrushja lales
Ymerli Krasniqi - Valle 2
Sanimete Krasniqi - O Gurbet
Hekuran Krasniqi - Shko
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
6Nje vajz qe deshta

1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...    >  >>

Muzik Shqip - Të Reja

Sinan Vllasaliu - OK
Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Aida Doci ft. Gold Ag - Pe du
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Aferdita Dreshaj - Another1
Getinjo ft. Kida - Ku je
Mahmut Ferati - Shami boj pembe
Daim Lala - Ah bre zemer
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Aida Doci - Po vjen nusja
Daim Lala - Mashalla
Etnon feat Fajt and Dj Dagz - Ca bon per mu
GJIKO - MOS MA PERZIJ
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Mahmut Ferati - Toka sna kish majte
Mahmut Ferati - Tprifte e mbara
Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Motrat Mustafa - Mentor Retkoceri
Shaqir Cervadiku - Helmi i dashnise
Shyhrete Behluli - Per shoqni
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lumi B - Aha aha
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
TRIMI - Hej goce
Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Cyanide - Ku Qendron Zemra
Alban Mehmeti - Aman
Daim Lala - Shih me sy
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Mahmut Ferati - Dashnia cmenduria
Mahmut Ferati - Kalle Kalle Nane
Shyhrete Behluli - 1001 tmira
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Motrat Mustafa - Aida
Motrat Mustafa - Dashurija i then ligjet
Motrat Mustafa - Dy mikeshat
Motrat Mustafa - Hajde Nuse
Motrat Mustafa - Mashallah lule
Motrat Mustafa - Nje gyrbetqar
Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
GENA - Jeto Jeten
Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Kaos - Vandami
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane