Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder
Merita dhe Resmije - Sa mire bijn dairet
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Une me jarana
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te
Saranda Krasniqi - Luj Luj
Luljeta Krasniqi - E Pa bese
Mhill Krasniqi - Zemer
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Niki ft Hekuran Krasniqi - Oferta me e mir
Resmije dhe Merita - Qeli molla Qeli
Luljeta Krasniqi - Luj Xhemile
Hekuran Krasniqi ft Gentz - I wanna fly
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Live
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Takat
Hekuran Krasniqi - Lene cigaren
Luljeta Krasniqi - O gurbet
Valtoni Krasniqi - Moj tradhtare
Vellezrit Krasniqi - E pa bese
Ymerli Krasniqi - My name its lija
Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
3Kto Rejat E Sodit
Premtim Mehmeti - Bone zemren guri
Luljeta Krasniqi - Pa adres
Lendrit Krasniqi - Mos Thuaj Jam e Re 2o
Luan Krasniqi - Kush ka rrejt e kush tka mashtrue
Ymerli Krasniqi ft Valbona Spahiu - Habibi Habibi
Luljeta Krasniqi-E kjo dashnia
NooTiX ft Besarta Krasniqi - Nuk e Di
Vellezrit Krasniqi - Thojke djali jam i ri
Besarta Krasniqi - Besom
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim Pergjegja
Bubulina Krasniqi - Mjaft me
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Esmerallda
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Valton Krasniqi ft Duli - E Martova Djalin
Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2o
Merita Gashi - Edhe guri e ka dite
Zyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - Loqka
Cakerrojme Gotat
Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e

1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...    >  >>