Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mixeri ftKusha &Lyric Master - Sot Po Qaj (MASTER)
CyaNide - 1 Njeri MC
Garazhat e Bardha Ft MC Kresha - Cha kisha ngjyros
Greta Koci - Koha nuk ndalet
Ilira Gashi - Tek
Njomza Kallaba - Je i Vetmi
Olta Boka - Mbeti nje brenge
Taulant Ajvazi - Djali qe te do
Andi Kongo - Shija e Saj
DMC Ft Kobra - Story Rap Shqip
Don Pizhi - Ajo E Don Lekun
G-Solider ft Capital T - E Smut
Noizy Ft AK And Shadow - Kush Na Tregon
Pajtim Gashi - Kur te Jesh e merzitur
AGA Sound Ft Edita Sopjani - Stilin
Burim Kastati - Ti dhe shpirti im
Ciljeta - Te dy qajme te ndare
Grupi Simpatiket - Qfar me ndodhi ty e mu
Linda Halimi Ft Nora Istrefi And Big-D - All Mine
Sadik Kovani - Studentja Xheloze
Vedat Ademi - Yjet nuk bien shpesh
Jussi - Hallo Mama
Monika Salihu - Edhe Une di
Ernim Ibrahimi - Nje vajz tbukur
Adelina Pireva - E padrejt isha me ty
Gentz - DOSSIER K
Rezarta Shkurta - Budallacke e Vogel
Zajmina Vasjari - 1 me 6
Lyric Master - Prap Te Them
Gold AG - Nuk Vdes
Jeta Faqolli - Vetem me Ty
Jeta Faqolli - Sa shume genjen
Jeta Faqolli - Unazen
Jeta Faqolli - Ske per tu penduar
Jeta Faqolli - Dua
Jeta Faqolli - Mu afro
Jeta Faqolli - Me vjen keq
Jeta Faqolli - Provokimet
Jeta Faqolli - Harroje Emrin Tim
Jeta Faqolli - Cfare
Rovena Stefa - Bie Debore
Rovena Stefa - Dua te Jetoj
Rovena Stefa - Eja te Vallezojme
Rovena Stefa - Kthehu Ti
Rovena Stefa - Me ben Magji
Rovena Stefa - Si ja ben pa Mua
Rovena Stefa - Ti je larg
Rovena Stefa - Vetem Ti
Rovena Stefa Dhe Erion Korini - Per nje te puthur
Sunaj Saraqi - Nene Me Fal

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 20  30  40   >  >>