Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

 Viola - Leshoje lidhjen Viola - Leshoje lidhjen Viola - Dikur ishim bashk Viola - Dikur ishim bashk Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis Viki Lulgjuraj - Bjeri Ciftelis Viki - Ty te kam shpirt Viki - Ty te kam shpirt Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas 2o Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas 2o Vezire Gashi - Adrenalina 2o Vezire Gashi - Adrenalina 2o Vezire Gashi - Kceni Mori Halla 2o Vezire Gashi - Kceni Mori Halla 2o Vezire Gashi - Oj Lulie Trandofili i Kuqe 2o Vezire Gashi - Oj Lulie Trandofili i Kuqe 2o Vezire Gashi - Martesa e Qiftit Te Ri 2o Vezire Gashi - Martesa e Qiftit Te Ri 2o Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla 2o Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla 2o Vezire Gashi - Bani Mashalla 2o Vezire Gashi - Bani Mashalla 2o Vezire Gashi - Po Valon Flamuri 2o Vezire Gashi - Po Valon Flamuri 2o Vezire Gashi - Na u Ka Gzu Nana Jon 2o Vezire Gashi - Na u Ka Gzu Nana Jon 2o Vezire Gashi - Fustani i Bardh 2o Vezire Gashi - Fustani i Bardh 2o Vezire Gashi - Aman Aman Nergjivane 2o Vezire Gashi - Aman Aman Nergjivane 2o Vezire Gashi - Nje Her Un Ta Fala 2o Vezire Gashi - Nje Her Un Ta Fala 2o Vezire Gashi - Ama Doren Moj Gjane 2o Vezire Gashi - Ama Doren Moj Gjane 2o Vezire Gashi - E Lumja Vjehrra 2o Vezire Gashi - E Lumja Vjehrra 2o Vezire Gashi - Nje dashnor si e kam pas Vezire Gashi - Nje dashnor si e kam pas Vezire Gashi - Adrenalina Vezire Gashi - Adrenalina Vezire Gashi - Kceni mor halla Vezire Gashi - Kceni mor halla Vezire Gashi - Oj lulije trandafil i kuq Vezire Gashi - Oj lulije trandafil i kuq Vezire Gashi - Martesa qiftit te ri Vezire Gashi - Martesa qiftit te ri Vezire Gashi - Po vjen nusja mashalla Vezire Gashi - Po vjen nusja mashalla Vezire Gashi - Boni mashalla Vezire Gashi - Boni mashalla Vezire Gashi - Po valon flamuri Vezire Gashi - Po valon flamuri Vezire Gashi - Nau ka gzu nana jone Vezire Gashi - Nau ka gzu nana jone Vezire Gashi - Fustani i bardh Vezire Gashi - Fustani i bardh Vezire Gashi - Aman aman nergjivane Vezire Gashi - Aman aman nergjivane Vezire Gashi - Njeher un ta fala Vezire Gashi - Njeher un ta fala Vezire Gashi - Ama doren oj xhane Vezire Gashi - Ama doren oj xhane Vezire Gashi - E lumja vjehrrja Vezire Gashi - E lumja vjehrrja Xheza e Shqipe Kastrati - Rita oj merita Xheza e Shqipe Kastrati - Rita oj meritaValbona Xhezo - Te kam pas si hajmali Valbona Xhezo - Te kam pas si hajmaliShqipe Abazi - Vetes sja bej hallall Shqipe Abazi - Vetes sja bej hallallPandora - E verteta dhemb Pandora - E verteta dhembGjyle Qollaku - Prap kjo zemer Gjyle Qollaku - Prap kjo zemerBardha - Mos me harro Bardha - Mos me harroArmend Makica - Kjo zemer e mjere Armend Makica - Kjo zemer e mjereAdnan Daci e Pandora - Lindem nene edhe nje here Adnan Daci e Pandora - Lindem nene edhe nje here Mera Zymeri - Hajde mori nuse 2o Mera Zymeri - Hajde mori nuse 2o Aferdita Demaku - Qefin ju marojna 2o Aferdita Demaku - Qefin ju marojna 2o Shpat Kasapi - Luje luje belin 2o Shpat Kasapi - Luje luje belin 2o Viki - Pina Viski 2o Viki - Pina Viski 2o Afrim Muqiqi - Humbi Dashuria 2o Afrim Muqiqi - Humbi Dashuria 2o Dani - Oj Lulie Potpuri 2o Dani - Oj Lulie Potpuri 2o Labinot Tahiri - Qaijn kur ta pish 2o Labinot Tahiri - Qaijn kur ta pish 2o Fate Berisha - E kam diten oj Nan 2o Fate Berisha - E kam diten oj Nan 2o Lori - Unaza e Arit Potpuri 2o Lori - Unaza e Arit Potpuri 2o

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store