Banner

Banner

Titulli Gjyle Qollaku - Prap kjo zemer
Ndëgjuar 26,064
Shkarkuar 653
Pëlqyer 22
Publikuar 03/07/2009

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store