Titulli Luana Vjollca - Thuaje Performance ne Zemer Luana
Ndëgjuar 380
Shkarkuar 46
Pëlqyer 10
Publikuar 20/02/2023

Texti i këngës

Luana Vjollca - Thuaje Performance ne Zemer Luana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store