Titulli Taulant Bajraliu - Ku tkom zemer
Ndëgjuar 1,996
Shkarkuar 196
Pëlqyer 13
Publikuar 31/12/2022

Texti i këngës

Taulant Bajraliu - Ku tkom zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store