Titulli Vezire Gashi - Na u Ka Gzu Nana Jon 2o
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 126
Pëlqyer 0
Publikuar 15/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store