Titulli Labinot Tahiri - Qaijn kur ta pish 2o
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 92
Pëlqyer 0
Publikuar 20/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store