Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Titulli Aurela Gace feat MC Kresha - Cash
Ndëgjuar 21,017
Shkarkuar 208
Pëlqyer 176
Publikuar 29/06/2011

Informatat e këngës
Hit 2011 !
Aurela Gace dhe MC.Kresha-Cash
Pulla pictures !
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep
Meduhet.com - Shpallje falas merrjep