Loading...
Titulli Baboo Darabuka ft Dj Benity feat Astrit Stafa - Su
Ndëgjuar 1,454,495
Shkarkuar 174
Pëlqyer 4,210
Publikuar 17/05/2015

Download

Informatat e këngës
Video by ASHA
Music & Arrangement: Sajmo
Artists: Nadi & Baboo Darabuka & Gazu & DJ Benity
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store