Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Knaqu zemer
Ndëgjuar 37,513
Shkarkuar 221
Pëlqyer 76
Publikuar 18/11/2011

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Knaqu zemer (Official Video)
www.ylberidrizi.com
www.facebook.com/ylberidrizi
www.twitter.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store