Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Eja eja
Ndëgjuar 1,403
Shkarkuar 190
Pëlqyer 10
Publikuar 14/10/2015

Download

Informatat e këngës
Tex. Ylber Idrizi Muz. Xheni
http://www.ylberidrizi.com & http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store