Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Nane mori nan
Ndëgjuar 5,600
Shkarkuar 218
Pëlqyer 23
Publikuar 28/08/2012

Download

Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Nan mori nan 2011
Tex. & Muz. Popullore Ork. Xheni
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store