Loading...
Titulli Kastro Zizo Ft Young Zerka - Pa lule
Ndëgjuar 200,946
Shkarkuar 260
Pëlqyer 785
Publikuar 09/10/2012

Download

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Videoklipi realizuar nga Pro Video
Muzika: Kastro Zizo - Teksti: Kastro Zizo - Orkestrimi: Kastro Zizo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store