Loading...
Titulli Etno Engjujt feat Lyrical son-Metropolet
Ndëgjuar 98,856
Shkarkuar 183
Pëlqyer 419
Publikuar 16/06/2012

Download

Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2004
Black Fish Entertainment

http://www.facebook.com/pages/Black-Fish/367322896665503
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store