Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer
Ndëgjuar 4,338
Shkarkuar 170
Pëlqyer 7
Publikuar 19/08/2012

Download

Informatat e këngës
http://www.facebook.com/XimiProduction
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store