Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Molla Mollalije (Live )
Ndëgjuar 1,366
Shkarkuar 218
Pëlqyer 12
Publikuar 12/01/2017

Download

Informatat e këngës
NGA GAZI XHELILI
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store