Loading...
Titulli Vlora Ademi - As me lutje as me ledhatime
Ndëgjuar 2,648
Shkarkuar 172
Pëlqyer 7
Publikuar 03/06/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store