Loading...
Loading...
Titulli Anjeza Shahini - Fjalet e qiriut
Ndëgjuar 10,007
Shkarkuar 1,165
Pëlqyer 28
Publikuar 15/01/2013

Informatat e këngës
Nata e 14, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Loading...
Loading...