Titulli Anjeza Shahini dhe Endri Prifti - Pallati 6
Ndëgjuar 569,363
Shkarkuar 779
Pëlqyer 1,452
Publikuar 04/04/2013

Informatat e këngës
Pallati 176,Ska shqiptar mos ta kete shikuar e te mos perdore batutat qe behen ne kete komedi. Pjesa 1 full.
http://www.top-al.com