Loading...
Titulli Driton Jakupi - Qenke gjarper helm i zi
Ndëgjuar 5,402
Shkarkuar 201
Pëlqyer 12
Publikuar 19/10/2012

Download

Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store