Loading...
Titulli Driton Jakupi - Xhane Xhane
Ndëgjuar 1,660
Shkarkuar 231
Pëlqyer 4
Publikuar 19/10/2012

Download

Informatat e këngës
Studio ''Fissi''
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store