Loading...
Titulli Granit Ahmeti - Shpirt I shitur
Ndëgjuar 248,339
Shkarkuar 324
Pëlqyer 577
Publikuar 16/11/2013

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store